WorldofO Mobile: News in CZE

----24.09.2021----

20210924-0644: O-news.cz
Sloupek reprezentanta: Martin Kanta
Přechod do MTBO elity mu úplně nevyšel, našel se v enduru, které se stalo sportem číslo jedna. Pak se MTBO opět dostalo na vrchol jeho žebříčku, začalo se mu dařit, ale premiérovou účast na MS překazily státnice. Za necelé dva týdny se ale reprezentant Martin Kanta vydá do boje o medaile na ME do Portugalska. Nejen […]
Read more direct - Compressed

----23.09.2021----

20210923-1015: Czech O-Federation
V sobotu se bude běhat v oblastech
V sobotu pokračují v řadě oblastí žebříčky.

20210923-0714: Czech O-Federation
Trojkombinace Českého poháru - sprint a d...
O víkendu proběhne trojkombinace - Český pohár ve sprintu a dva závody Českého poháru štafet.

----21.09.2021----

20210921-1929: Czech Orienteering Team
STM 21 Pardubice - rozpis
Zveřejňujeme rozpis k poslednímu termínu Srovnávacích testů mládeže, který proběhne v úterý 28. 9. tradičně v Pardubicích.

----20.09.2021----

20210920-1912: O-news.cz
Analýza MČR klasická trať
Přinášíme vám analýzu MČR na klasické trati, které se konalo o víkendu poblíž Kamenice u Prahy. Jak kdo zvolil? Kdo kde udělal chybu? Kde získali a ztratili ti nejlepší? To se dozvíte v analýze hlavních dvou kategorií, tedy D21 a H21, ve kterých mistrovské tituly získali Denisa Kosová a Vojtěch Král. Muži ( ...

----19.09.2021----

20210919-2029: Czech O-Federation
Mistry na klasice Král a Kosová
O víkendu se konal vrchol domácí sezóny - Mistrovství ČR v orientačním běhu na klasické trati. Mistrovské tituly získali Denisa Kosová a Vojtěch Král.

[Next 6 news]

Other news categories: [All sites] [Last from each] [Dedicated news sites] [Federation news] [Top 40 Runner news] [All Runner news] [Older news]
Languages: [CZE] [DEN] [ENG] [ESP] [FIN] [FRA] [GER] [ITA] [NOR] [NZL] [SUI] [SWE]
News from Countries: [AUS] [AUT] [BEL] [CAN] [CZE] [DEN] [ENG] [ESP] [FIN] [FRA] [GER] [ISR] [ITA] [NOR] [NZL] [RUS] [SUI] [SWE]
Go to web version if you are not using a mobile device.

Last updated Sat Sep 25 14:00:02 2021